image
  • 1

Kalite 2019 Fuarında Makro Teknik Olarak Sizlerle Birlikteyiz !

Makro Teknik Malzeme ve Makine Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak 9. Kontrol, Otomotiv Test Ekipmanları, Metroloji ve Endüstriyel Yazılım Fuarında 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında, standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Eğer hala Kalite 2019 Fuarı için davetiyenizi almadıysanız aşağıdaki linkten online davetiye formuna ulaşabilir ve davetiyenizi alarak fuara katılabilirsiniz.

https://www.kalitefuari.com/fuar-davetiyesi/

Fuar Hakkında 

Kalite’19… Üretimde daha üst düzey kaliteyi arayan firmaların aradıklarına her aşamada cevap verecek firmaların bir arada bulunduğu Türkiye’deki tek organizasyon.

Kaliteli üretim yapmak isteyen firmalar için en önemli unsurlar olan ölçme ekipmanlarından, ölçü kalibrasyon sistemlerine ve koordinat ölçme makinelerine, kalite güvencesi veren firmalardan, labaratuar test ekipmanlarına kadar her türden ürünün bir arada sergileneceği tek fuar.

Bugüne kadar hep başka organizasyonların içinde yer alan Kalite Kontrol, Test Ekipmanları ve İlgili Yazılım firmaları Türkiye’de 8 yıldır sadece Kalite Fuarlarında tüketicileri ile buluşma fırsatı yakalıyor.

Geçen Seneki Standımız

Daha Fazla Bilgi İçin

https://www.kalitefuari.com